درباره ما

درباره ما:


شرکت نانوسرام (Nanoceram) به پشتوانه ی سال ها تجربه در عرضه انواع کاشی دیوار، سرامیک کف و لوازم بهداشتی درجه یک خارجی به مشتریان محترم و نیز با برخورداری از کادری مجرب، متخصص و کارآزموده توانسته، طرحها و مدلهای چشمگیر و ارزنده ای را برای واحدهای مسکونی، تجاری و اداری عرضه نماید.
این شرکت با کشف علایق و ذائقه های ایرانی، کالاهای مورد نیاز مشتریان خود را با نازلترین قیمت تهیه، در خدمت هموطنان عزیز در سراسر کشور قرار می دهد.
سرامیک های کف با استفاده از تکنولوژی نانو تولید گردیده، بنابراین ضد خش و لک می باشد و برای دوام طولانی مدت در شرایط سخت کاری است.
الگوی طراحی کاشیها، اکثراً اسپانیایی بوده و در کشور چین با استفاده از فناوری روز دنیا و با کیفیت عالی تولید می شود.
کلیه کالاهای شرکت درجه یک بوده و از کیفیت و درخشندگی بی نظیری برخوردار می باشند و از طریق شبکه نمایندگی ها در سراسر کشور با نازلترین قیمت مصوب در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار می گیرد. کسب اطلاع از کیفیت و قیمت کاشی و سرامیک نانوسرام به نفع خریداران محترم می باشد.
کارشناسان شرکت آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان گرامی در مورد خرید یا اخذ نمایندگی فروش می باشند.
با احترام
شرکت نانوسرام

معرفی تکنولوژی نانو :

 استفاده از تکنولوژی نانو در سرامیک.

بعضی از سرامیکهای پرسلان کف، ترکیبی از فلز برای افزایش استحکام دارد تا حدود 200 نیوتن فشار یا ضربه بر سطح را تحمل می کند. از نظر جذب رطوبت و لک های رنگی (جذب رنگ قهوه، چای، بستنی و سایر مایعات رنگی) نزدیک به صفر است (حدود 5%). مشخصه مهم این کاشی سرامیکها، رکتیفایر بودن و نداشتن درز در کار است بطوری که میزان ملات خور بین آنها بعد از نصب در حد صفر بوده و بینشان کوچکترین فاصله یا درزی وجود ندارد. استفاده از نانوتكنولوژي درصنعت سراميك سازی موجب تحول چشمگيري دراین حوزه گشته ‌است.
کاربرد  فنآوری نانو در کاشی و سرامیک موجب افزایش استحکام، درخشندگی، زیبایی خیره کننده، ترکیب بهینه مواد، کاهش لکه پذیری و جذب رطوبت و نصب آسان با چسب یا ملات گردیده است.